Kita | Blogas.Kelyje.Lt

Naujienos2014 m. rugsėjo 5 d.

Autorius: Artūras, 2014-09-05 21:30:01, Kita

slimmity-thumb

Pirmas įrašas šiais metais, lygiai po 9 mėnesių tylos. Nors deja ne pats linksmiausias (matyt nepamenu kada toks buvo).

Gyvenimas netapo įspūdingu ar bent jau nešančiu laimę. Netgi atvirkščiai ateina laikas, kai pagaliau supranti, esąs niekam nereikalingas. Tavęs prireikia tik pagalbos atveju, na o toliau gali daryti ką tik nori, g......
Skaityti toliau >>

Žymės: Gyvenimas, Išgyvenimai, 2014, rugsėjo, 4

2013 m. gruodžio 25 diena arba kitaip Kalėdos

Autorius: Artūras, 2013-12-25 17:23:04, Kita

slimmity-thumb

4 mėnesiai netrumpas laiko tarpas. Pakankamai ilgas norint apsvarstyti kas bus toliau, išsiaiškinti (ar bent jau mėginti)  kas vyksta gyvenime, ko imtis, ką palikti nuošaly arba tiesiog pilstant iš tuščio į kiaurą pragyventi tuos kelis mėnesius. Taip sakant buvo visko. Pradedant „sėkme“ baigiant nusivylimu bei depresija.<......
Skaityti toliau >>

Žymės: Kita, Gyvenimas, Didžioji D, 2013, gruodžio, 25, Kalėdos

2013 m. birželio 30 d.

Autorius: Artūras, 2013-06-30 22:36:01, Kita

slimmity-thumb

Bėga savaitės, dienos, valandos, minutės... Prabėgo daugiau kaip mėnuo nuo paskutinio įrašo.
Likimo suplanuotame tame gyvenimo tarpe pasitaikė įvairių posūkių, lūžių, nesėkmių, baimės, pergalės. Kaip ir anksčiau galbūt nesugebu į viską pažvelgti blaiviai, tinkamai suprasti savęs, savo jausmų, tačiau juk reikia judėti į priekį. Taip? O galbūt ne? N......
Skaityti toliau >>

Žymės: Kita, Gyvenimas, Baimė, Sprendimai, Uždarumas, 2013, birželio, 30

2013 m. balandžio 3 d.

Autorius: Artūras, 2013-04-03 20:36:42, Kita

slimmity-thumb

Gyvenimas – atrodo toks VERTINGAS, bet tuo pačiu trapus ir bevertis... Ką daryti žmogui? Atiduot save kitiem, aukotis, gelbėt ir padėt? Ir kas iš to?

Jei bėgant laikui supranti, tu niekas. Tu žaislas. Paguoda kitiems, kai to jiems labiausiai reikia. O ka daryt kasdien, kai tu niekam nereikalingas? Jautiesi atskirtas, sužlugdytas žmogus, einantis per gyvenimą......
Skaityti toliau >>

Žymės: 2013, balandžio, 3, Depresija, Gyvenimas, Trapumas, Vienuma

Back To Life? Perhaps...

Autorius: Artūras, 2012-07-06 13:20:08, Kita

slimmity-thumb

Daugiau nei 2 mėnesiai ėjo ir praėjo. Mokslai baigės (kiek galima tai vadinti mokymusi, mokantis TVM), prasidėjo vasara, kurios kažkaip nelaukiau, na ir prasidėjo betikslis laiko leidimas. Tad gyvenimas, kuriam laikui, vėl tampa dar monotoniškesnis nei visada. Esu labai pasyvus žmogus, tad monotoniškumas man yra įprastas reiš......


Skaityti toliau >>

Žymės: TVM, Mokslas, Vasara, LANVA, ACTA

Atsitiktinumas arba keistos mirtys

Autorius: Artūras, 2011-07-02 18:49:09, Kita

slimmity-thumb

Džeimso Dyno mašinos prakeiksmas arba Porsche laimės neatneš

1955 m. garsus Amerikos aktorius Jamesas Deanas žuvo autoavarijoje, vairuodamas savo sportinę Porsche. Po aktoriaus mirties mašina pridarė dar ne vieną rūpestį.

 
Pirmiausia, kai mašina iš nelaimės vietos buvo tempiama į garažą, iš jos iškrito variklis ir vienam mechanikui sutrupino abi kojas. Po to, šį variklį savo lenktyninei mašinai įsigijo daktaras ir neilgai trukus žuvo lenktynėse. Kitas lenktyninkas, dalyvavęs tose pačiose lenktynėse taip pat žuvo, nes jo mašinoje buvo pritaisytas varantysis velenas iš nelaimingosios Porsche.
 
Lyg to būtų negana, kai vėliau pavyko sutaisyti velionio Jameso Deano mašiną, garažas, kuriame ji stovėjo buvo sunaikintas gaisro. Tuomet nelaimėlę buvo bandyta parduoti Sakramente, bet ir čia ji stebuklingu būdu sugebėjo nuslysti nuo stendo ir sulaužyti klubus paaugliui. Mašinai nukeliavus į vieną iš Oregono parduotuvių, ji darkart nuslydo nuo treilerio ir sukūlė priekinį parduotuvės langą. Galiausiai, 1956 m. Porche buvo primontuota prie patvarių plieno konstrukcijų ir paslaptingai sutrupėjo į 11 dalių.
 
Kulka, kuri savo tikslą pasiekė po daugelio metų
 
1883 Henris Zieglandas manė apgavęs likimą. Tais metais jis išsiskyrė su mergina, kuri po skyrybų nusižudė. Merginos brolis iš įsiūčio nusprendė Zieglandą nužudyti. Jis patykojo vaikino prie jo namų ir šovė šiam į veidą. Po to, manydamas, jog vaikinas nebegyvas, nusišovė pats. Tačiau iš tiesų kulka tik praskriejo pro Zieglando veidą ir įstrigo gretimais augančiame medyje.
 
Zieglandas save laikė tikru laimės kūdikiu. Vis dėlto po kelių metų jis nusprendė tą patį medį nupjauti. Medis buvęs didžiulis, todėl prireikė dinamito. Sprogmenys išjudino seniai dūlančią kulką, kuri atšoko tiesiai vyrui į kaktą. Zieglandas mirė vietoje.
 
Dvyniai žuvo tame pačiame kelyje dviejų valandų skirtumu
 
2002 m. septyniasdešimt dviejų metų dvyniai žuvo tame pačiame kelyje kelių valandų bėgyje šiaurės Suomijoje. Pirmasis iš jų važiuodamas dviračiu buvo partrenktas sunkvežimio. 1,5 km. atstumu nuo nelaimės vietos identiškomis aplinkybėmis po kelių valandų žuvo jo dvynys. Policija patvirtino, jog antrasis brolis negalėjo žinoti apie pirmojo žūtį.
 
„Tai istorinis sutapimas. Nors eismas tame kelyje pakankamai intensyvus, avarijos įvyksta retai. Žinia apie brolių mirtį privertė mano plaukus stotis piestu. Įžvelgiu čia dievišką intervenciją“, - teigė vietinės policijos pareigūnė.
 
Mirtis, tris kartus sustabdyta to paties vienuolio
 
Džozefas Aigneris buvo garsus XIX a. Austrijos portretistas, kuris turėjo polinkių į savižudybę. Pirmąkart nusižudyti jis pabandė būdamas aštuoniolikos, tačiau jam sutrukdė paslaptingo kapučinų vienuolio pasirodymas. Antrąkart, jau būdamas 22-ių metų jis bandė pasikarti, bet jo planams dar kartą sutrukdė paslaptingasis vienuolis. Po aštuonerių metų už politinę veiklą jis buvo nuteistas pakarti, tačiau vėl įsikišo vienuolis ir išgelbėjo meninkui gyvybę.
 
Aigneriui nusižudyti pavyko būnant 68-ių metų. Šįkart jis „sėkmingai“ nusišovė. Jo laidotuvių ceremoniją vedė paslaptingasis vienuolis, kurio vardo vyras niekuomet nesužinojo.
 
Markas Tvenas ir Halio kometa
 
Markas Tvenas gimė 1835 m. tą pačią dieną, kai danguje sušvito Halio kometa, o mirė 1910 m., kuomet ji dar kartą pasirodė. Keisčiausia, jog tai išpranašavo pats rašytojas metai prieš savo mirtį: „Aš atėjau kartu su Halio kometa 1835-aisiais. Kitąmet ji dar kartą pasirodys, todėl tikiuosi su ja išeiti“.

Skaityti toliau >>

Žymės: Nėra susietų žymių
0 6 12 Kitas