Emigrantai | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosEmigrantai

2013-04-15 21:22:27, Filmai
slimmity-thumb

Dviejų mergaičių tėvas rašytojas, praranda darbą Lietuvoje ir nusivilia savo valstybe, gauna gerą pasiūlymą dirbti dienraščio redaktoriumi Londone. Tačiau tokie planai kertasi su jaunos ir perspektyvios merginos – Monikos norais, kuri planuoja savo dizainerės karjerą pradėti gimtinėje. Jai padeda vaikinas Linas, kurį į Angliją emigravę tėvai paliko gyventi su močiute. Tačiau Monikos sesuo Ugnė įsitikinusi, kad tik užsienyje gali susikurti savo išsvajotą, tobulą, pinigais persmelktą gyvenimą. Vis tik šeima turi kraustytis gyventi į Angliją, tai skausmingai įtakoja Monikos bei Lino likimus. Ta lemtinga vasara Monikos širdyje palieka randą, su kuriuo jai tenka gyventi visą likusį gyvenimą.

- kc.ukmerge.lt

 „Emigrantai“ tai dauguma suprantamos padėties, pavaizdavimas savaip, meniškai - filmu.

Deja neteko nueiti į filmo premjerą, kurioje dalyvavo šio kino režisierius Justinas Krisiūnas. Tačiau šiandien (2013 m. balandžio 15 d.), nors ir ne visai pilnoje salėje (tiesa pasakius filmo peržiūroje dalyvavo ~8 žmonės ir projektorius), pasitaikė puiki proga, niekieno netrugdomam, pažiūrėti dar vieną lietuviško kino pavyzdį. Kuris tiesa sakant, nuvylė tik savo trumpumu, bet ne siužetu ar filmo esme.

Filmas truko, nei daug, nei mažai – 1h 15min (tačiau juk ne tame esmė, jei sugebama atkleisti esmę).
Nemaža lietuvos dalis dažnai emigruoja svetur, tikėdamiesi atrasti „aukso gyslas“ ar tiesiog stengdamiesi pabėgti nuo „labai greit blogėjančios padėties“ Lietuvoje.
Kiekvienas turi savas priežastis.

Kine atskleidžiamos gyvenimo peripetijos, jausmai, išgyvenimai, kai tenka išsiskirti, palikti ČIA tai kas tau yra brangu ir svarbu. Šeima, atžalos, MEILĖ.
Taip taip, galbūt aš ir vėl įžvelgiau tik TAI, ką ir norėjau, Romantiką, Meilę, Jausmus (galbūt stengiesi pamatyti tai, ko tau labiausiai trūksta gyvenime? Kas ten žino. ), tačiau tai buvo akivaizdu.
Tikėkimės nebuvau vienintelis įžvelgiantis tai, kaip diždiąją dalį filmo esmės, kadangi emigracija ir jausmai yra neatskiriama visa ko dalis. Paliekami brangūs žmonės, šeimos, gimtinė...

Taigi dar vienas kino vakaras praėjo puikiai, su visiškai vykusiu filmu.
Viliuosi ukmergėje sulaukti ir daugiau lietuviško kino premjerų.

Filmas Emigrantai UkmergejeŽymės: Filmas, Drama, Problemos, Meilė, Šeima, Lietuva, Jausmai, Emigrantai, Justinas Krisiūnas

Peržiūrų: 926

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?