Atsitiktinumas arba keistos mirtys | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosAtsitiktinumas arba keistos mirtys

2011-07-02 18:49:09, Kita
slimmity-thumb

Džeimso Dyno mašinos prakeiksmas arba Porsche laimės neatneš

1955 m. garsus Amerikos aktorius Jamesas Deanas žuvo autoavarijoje, vairuodamas savo sportinę Porsche. Po aktoriaus mirties mašina pridarė dar ne vieną rūpestį.

 
Pirmiausia, kai mašina iš nelaimės vietos buvo tempiama į garažą, iš jos iškrito variklis ir vienam mechanikui sutrupino abi kojas. Po to, šį variklį savo lenktyninei mašinai įsigijo daktaras ir neilgai trukus žuvo lenktynėse. Kitas lenktyninkas, dalyvavęs tose pačiose lenktynėse taip pat žuvo, nes jo mašinoje buvo pritaisytas varantysis velenas iš nelaimingosios Porsche.
 
Lyg to būtų negana, kai vėliau pavyko sutaisyti velionio Jameso Deano mašiną, garažas, kuriame ji stovėjo buvo sunaikintas gaisro. Tuomet nelaimėlę buvo bandyta parduoti Sakramente, bet ir čia ji stebuklingu būdu sugebėjo nuslysti nuo stendo ir sulaužyti klubus paaugliui. Mašinai nukeliavus į vieną iš Oregono parduotuvių, ji darkart nuslydo nuo treilerio ir sukūlė priekinį parduotuvės langą. Galiausiai, 1956 m. Porche buvo primontuota prie patvarių plieno konstrukcijų ir paslaptingai sutrupėjo į 11 dalių.
 
Kulka, kuri savo tikslą pasiekė po daugelio metų
 
1883 Henris Zieglandas manė apgavęs likimą. Tais metais jis išsiskyrė su mergina, kuri po skyrybų nusižudė. Merginos brolis iš įsiūčio nusprendė Zieglandą nužudyti. Jis patykojo vaikino prie jo namų ir šovė šiam į veidą. Po to, manydamas, jog vaikinas nebegyvas, nusišovė pats. Tačiau iš tiesų kulka tik praskriejo pro Zieglando veidą ir įstrigo gretimais augančiame medyje.
 
Zieglandas save laikė tikru laimės kūdikiu. Vis dėlto po kelių metų jis nusprendė tą patį medį nupjauti. Medis buvęs didžiulis, todėl prireikė dinamito. Sprogmenys išjudino seniai dūlančią kulką, kuri atšoko tiesiai vyrui į kaktą. Zieglandas mirė vietoje.
 
Dvyniai žuvo tame pačiame kelyje dviejų valandų skirtumu
 
2002 m. septyniasdešimt dviejų metų dvyniai žuvo tame pačiame kelyje kelių valandų bėgyje šiaurės Suomijoje. Pirmasis iš jų važiuodamas dviračiu buvo partrenktas sunkvežimio. 1,5 km. atstumu nuo nelaimės vietos identiškomis aplinkybėmis po kelių valandų žuvo jo dvynys. Policija patvirtino, jog antrasis brolis negalėjo žinoti apie pirmojo žūtį.
 
„Tai istorinis sutapimas. Nors eismas tame kelyje pakankamai intensyvus, avarijos įvyksta retai. Žinia apie brolių mirtį privertė mano plaukus stotis piestu. Įžvelgiu čia dievišką intervenciją“, - teigė vietinės policijos pareigūnė.
 
Mirtis, tris kartus sustabdyta to paties vienuolio
 
Džozefas Aigneris buvo garsus XIX a. Austrijos portretistas, kuris turėjo polinkių į savižudybę. Pirmąkart nusižudyti jis pabandė būdamas aštuoniolikos, tačiau jam sutrukdė paslaptingo kapučinų vienuolio pasirodymas. Antrąkart, jau būdamas 22-ių metų jis bandė pasikarti, bet jo planams dar kartą sutrukdė paslaptingasis vienuolis. Po aštuonerių metų už politinę veiklą jis buvo nuteistas pakarti, tačiau vėl įsikišo vienuolis ir išgelbėjo meninkui gyvybę.
 
Aigneriui nusižudyti pavyko būnant 68-ių metų. Šįkart jis „sėkmingai“ nusišovė. Jo laidotuvių ceremoniją vedė paslaptingasis vienuolis, kurio vardo vyras niekuomet nesužinojo.
 
Markas Tvenas ir Halio kometa
 
Markas Tvenas gimė 1835 m. tą pačią dieną, kai danguje sušvito Halio kometa, o mirė 1910 m., kuomet ji dar kartą pasirodė. Keisčiausia, jog tai išpranašavo pats rašytojas metai prieš savo mirtį: „Aš atėjau kartu su Halio kometa 1835-aisiais. Kitąmet ji dar kartą pasirodys, todėl tikiuosi su ja išeiti“.

 Žymės: Nėra susietų žymių

Peržiūrų: 834

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?