Arthur Christmas | Blogas.Kelyje.Lt

NaujienosArthur Christmas

2012-11-15 17:43:18, Filmai
slimmity-thumb

Bet kuriame pasaulio krašte gyvenančiam vaikui labiausiai maga sužinoti atsakymą į svarbiausią klausimą: kaip gi tas mielas, geras ir dosnus Kalėdų Senelis spėja per vienintelę naktį išnešioti visas kalėdines dovanas?

Daugelį metų šią neįmanomą misiją sklandžiai vykdo didelė, skaitlinga, bet nelabai draugiška Kalėdų Senelių giminė. Pats kalėdiškiausias Kalėdų Senelis jaučiasi dideliu bosu, kasdien atsilieka nuo pažengusių verslo subtilybių ir vis dažniau mėgsta patinginiauti.

Svarbiausius šeimos reikalus tvarko pašėlusiai išradingas vyriausiasis sūnus Styvas, kuris neišduoda paslapčių net artimiausiems, bet trokšta perimti iš kartos į kartą perduodamą tėčio raudonąjį kostiumą. Tai jis sumąstė nepriekaištingai veikiančią dovanų suvyniojimo ir pristatymo sistemą. Per vasarą Šiaurės ašigalio bazėje jis treniruoja 1,6 milijono elfų būrį, kad mažiukams nulėpausiams ilganosiams pavyktų kiekvieną namą Žemės planetoje spartietiškai aplankyti vos per 18,14 sekundžių. Neįtikėtina, bet slaptieji agentai elfai visur suspėja be jokių papildomų stebuklų.

- Obuolys.lt

Nors iki kalėdų dar daugiau nei mėnuo, tačiau norintiems kuo greičiau užsikrėsti šventine dvasia siūlyčiau pasižiūrėti animacinį, visai šeimai skirtą, filmą „Arthur Christmas“ arba lietuviškai tariant „Kalėdų senelio slaptoji tarnyba“.

Filmą skirčiau tiems, kurie yra neįvertinti gyvenime ir nors, ir be kitų pagalbos,  siekia savo tikslų, kad ir kokie jie kvaili ar beprasmiški atrodytų aplinkiniams.Parsisiuntimo nuorodos:

Arthur Christmas DUBLIUOTA LT [Linkomanija.Net]Žymės: Filmas, Animacinis, Šeimai, Arthur Christmas, Kalėdų senelio slaptoji tarnyba, Barry Cook, Sarah Smith

Peržiūrų: 2382

Autorius:Artūras
El. Paštas: arturas.malcevas@gmail.com


Untitled Document    smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

    Koks Yra Valdo Adamkaus Vardas?